Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-04-04, 21:50   #30
Magdencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
Re: Peeling kawitacyjny :-)

.Ja mam pytnie do Pani Beatki.Moja skora jest bardzo sucha i wrazliwa.Jednak mam widoczne pory w niektorych partiach twarzy,sa one jednak bardzo male.Pore te mam zapchane czyms w rodzaju zolto-przezroczystego zaschnietego oleju i nieraz "to cos" wystaje mi nad powierzchnie skory i moge to zwyczajnie wydrapac bez zadnego wyciskania,niektore jednak siedza bardzo gleboko i bardzo ciezko jest mi to wycisnac.Zaczyna mi sie pojawiac tego coraz wiecej.Wizyta u kosmetyczki na mechanicznym oczyszczaniu skonczyla sie zdarciem naskorka.Poza tym moja skora jest tak wrazliwa,ze zaczerwienienia utrzymuja sie przez tydzien jak nie dluzej.Czy taki peeling kawitacyjny oczysci moja skore i w celu nawilzenia mojej skory powinnam zrobic jonoforeze,sonoforeze czy galwan?Jeszcze jedno moze mi Pani napisac jakie rodzaje preparatow mozna uzywac do tych zabiegow.Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
Magdencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując