Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-15, 01:17   #503
dreamer1993
Raczkowanie
 
Avatar dreamer1993
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 44
GG do dreamer1993
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez platinum Pokaż wiadomość
Wyszedł Ci Super kolor,ale masz rację na zdjęciach może inaczej wyglądać niż w rzeczywistości .Myśle ,że kilka myć wystarczy i będziesz miała ładny perłowy kolor.Jeśli chcesz przyspieszyć zmywanie szarego koloru to może spróbuj umyć włosy szamponem przeciwłupieżowym - podobno pomaga zmyć kolor szarości ,niebieskiego ,a nawet zielonego (takie kolory też podobno wychodziły dziewczynom po farbowaniu)

Szampon Marion kupiłam w małym sklepiku(szkoda,że nie ma go w Rossmanie).
Dreamer1993 sprawdź czy przypadkiem nie ma tego szamponu w drogerii Natura.
Też jestem ciekawa jak wychodzi na głowie szampon koloryzujący Marion platynowy blond 69(mam go na liście farb i szamponów do sprawdzenia na swojej głowie)
Ciekawa jestem Waszych opinii o farbach poniżej:
1..GARNIER BELLE COLOR NR.111 bardzo jasny popielaty blond
2.GARNIER COLOR NATURALS NR.111 super jasny popielaty blond
3.LONDA COLOR NR 89 srebrno – platynowy
4. LONDA COLOR FARBA DO włosów nr 19 platynowy blond
5.PALETTE INTENSIVE COLOUR CREME A10 - rozświetlony popielaty blond
6.L'OREAL FERIA P01 Metaliczny silver blonde - bardzo bardzo jasny blond popielaty
7.PALETTE DELUXE 218 – srebrzysty blond
8.PALETTE CREME GLOSS 9-1 mroźny blond
9.INTENSIVE COLOR CREME A 10 ultrapopielaty blond
10.WELLATON bardzo jasny popielaty blond 12/1


Dziękuję bardzo

co do farb to tak :GARNIER COLOR NATURALS NR.111 super jasny popielaty blond - bardzo ładny kolorek używałam go zanim zaczęłam farbować xxl i chwile ppóźniej ,

.PALETTE INTENSIVE COLOUR CREME A10 - rozświetlony popielaty blond - również bardzo ładny ,

.PALETTE CREME GLOSS 9-1 mroźny blond- UWAGA ! PO TYM CZYMŚ MIAŁAM DOSŁOWNIE NIEBIESKIE WŁOSY , NIE BŁĘKITNE TYLKO CIEMNE NIEBIESKIE (nie wiem czy to mój błąd "przy pracy" ale wątpie i odradzam )


INTENSIVE COLOR CREME A 10 ultrapopielaty blond- również nie mam do niej zastrzeżeń .

Jak dla mnie farby z pallete są dobre jeśli chodzi o kolory , lecz mają u mnie tendencje do szybkiego zmywania się i żółknięcia...Ale u każdego na włosach to wygląda inaczej , i wszystko zależy od tego jaki się ma kolor wyjściowy zanim się zafarbuję jakąś farbą..Więc śmiało próbuj

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

A co do tego szamponu koloryzującego z Mariona 69 to mam zamiar go nałożyć gdzieś za dwa tygodnie gdy ten szary kolor po srebrnym pyle mi troszkę się zmyję , więc napisze co i jak

Edytowane przez dreamer1993
Czas edycji: 2011-03-15 o 01:25
dreamer1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując