Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-27, 17:41   #1180
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: ACNE DERM - podsumowanie

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
Witajcie drogie Wizażanki.

Tylko nie krzyczcie, ale ja dopiero od niedawna jestem "oświecona" (mam nadzieje, że już uświadomiona poprzez lekturę Wizażu, wreszcie doprowadzę mordkę do porządku....), i może o tym już było,tylko przeoczyłam. Chciałam zapytać, czy jeśli używam od pewnego czasu toniku aspirynowego, to mogę używać go naprzemiennie z AD?
Przygodę z kwasami dopiero zaczynam, postanowiałm przekonać się najpierw na aspirynce, czy te kwasy to aby na pewno dobry wybór. Nie pamiętam juz kiedy miałam jakąs w miarę ładną skórę, ciągle miałam z nią jakieś problemy. Co prawda od kilku miesięcy jest juz lepiej, ale chciałabym doprowadzić twarz do prawdziwego ładu.
No dobrze, to się trochę wygadałam a teraz wracam do tematu. Więc, zaczęłam troszkę się paćkać tonikiem aspirynkowym i skóra ładnie się po nim zachowuje. Myślę ze następuje lekkie oczyszczanie, bo codziennie coś mi tam wyskoczy, ale goi się w tempie ekspresowym (tonik stosuję na noc, na niego kremik nawilżający, a rano oczywiscie filtry,ale narazie tylko z próbek, bo chciałabym kupic od razu odpowiedni produkt). W każdym razie chciałabym zacząć z acne dermem i tak sobie mysle, czy można by stosowac co drugi dzien AD, naprzemiennie z aspirynką?

pozdrawiam serdecznie
No dziewuszki... takie oczywiste pytanie zadałam, ze zadna nie chce podpowiedziec?? pomozcie plis :P ))

pozdrówka
gujana jest offline Zgłoś do moderatora