Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-01, 22:16   #4235
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez 22Elwira22 Pokaż wiadomość
Ja ogolnie boje sie kremow, bo prawie zawsze mi cos wyskakuje. O dziwo po tym Vichy Capital matujacym nic sie nie dzieje, ale to chyba przez to, ze jest on jakby troche "suchym" kremem.. Nie wiem jak to nazwac, w kazdym razie bardzo dobrze go toleruje. Podobno krem z filtrem musi byc tlusty, bo inaczej to nie filtr- no i tutaj sie nie zgodze, bo ten Vichy nie jest tlusty, a bardzo dobrze chroni- nawet po zeglowaniu calodniowym nigdy nie mialam ani troche po nim opalonej twarzy-cialo sie opalalo, a twarz nie
Dla mnie Capital Soleil jest okropnie tłusty i świeci się od samego początku, a potem jest tylko gorzej, ale to zresztą jedna z jego wielu wad. Tłusty nie jest Anthelios dry-touch, ale to akurat jego jedyna zaleta. Dla mnie chyba wszystkie filtry z koncernu L'oreal są nie do użytku, przynajmniej nie na twarz


Cytat:
Napisane przez 22Elwira22 Pokaż wiadomość
A ten krem BB ma jakas game kolorystyczna, czy tylko np. 2 jasny i ciemny i tyle :-P
Jedną, jest bardzo jasny i różowy. Nawet dla mnie, bladego prosiaka, okazał się być za jasny i za różowy. Ale ponoć niektórym się BB dopasowują do kolorytu cery, ja jednak nie należę do tego grona szczęściarzy
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując