Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-15, 22:11   #2588
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Pigmentus Pokaż wiadomość
witajcie. ja również przymierzam się do zabiegu, ale zawsze coś... chciałabym zrobić profesjonalny w gabinecie, ale boję się "wyłączenia" z życia na 3 tygodnie... Czy to prawda, że przez kilkanaście dni lepiej nie pokazywać się ludziom na oczy i schować się w domu???

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

na blogu Malinkaberry widać, że warto i że zabieg działa... super efekty już po kilku dniach. Pozdrawiam Was serdecznie. Jestem tu nowa, ale "stara" jeśli chodzi o walkę z przebarwieniami. Wyszły po ciążach.
wg mnie to trochę przesadzona opinia, ale...ja stosowałam sam krem. Jeśli nie masz na twarzy naprawdę skorupy z przebarwień, gorąco polecam na pierwszy raz sam cos2. Bez maski. Raz że jest o połowę tańszy (mówię o przypadku gdybyś sama sobie chciała zrobić, bo jak w salonie,to nawet 3 razy tańszy), dwa- mniejszego buraka zaliczysz, a co za tym idzie- prędzej się bedziesz mogła ludziom pokazać trzy- według mnie krem działa naprawdę super na plamy w kolorze jaśniejszym niż ciemno-brązowe pieprzyki. Ale dużo też zależy skąd u ciebie na buźce plamy, jesli to posłoneczne albo hormonalne- wg mnie naprawdę sam krem dałby radę.
Ja długo rozmyślałam czy zastosować całość czy sam krem. I w końcu zdecydowałam sam krem- efekt za pierwszym razem był według mnie doskonały...gdzieś tu są nawet zdjęcia ale nie powiem ci na której stronie wątku bo nie pamiętam. W każdym razie plamy zeszły elegancko. Ale po cosmelanie. W zeszłym roku po dermamelanie- już nie wszystkie i szybko wróciły.
Teraz cały rok używałam Skinorenu i może mi się wydaje...ale plamy są jaśniejsze. No i od dziś kremik
Ależ sie cieszę....normalnie czekam na pierwsze łuszczenie (bosh, jak to brzmi
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując