Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium - Jak sie opalac???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-02-13, 11:58   #9
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Solarium - Jak sie opalac???// czemu nikt nie odpowiada,tylko mówi o tym,jak to solarium jest złe??

Namietne_Usta napisał(a):
> Mam pytanko..
> czytałam sobie posty o solarium, dziewczyny pytaja ile czasu się opalać przy ich karnacji,jakich kosmetykow uzywac,jak pielegnowac skore po solarium itp itd..
> zauważyłam,że prawie nikt nie odpowiada konkretnie wszyscy odradzają solarium i mówią,jakie to ono złe.
> Myślę,że dziewczyny stawiające pytania są tego świadome,więc czemu nikt im nie odpowiada na ICH PYTANIA??
> tylko dzieli się swoim zdaniem na temat szkodliwosci solarium?!! nie o to chodzi przecież..
> nie rozumiem


Też to zauważyłam. Ja np. wyznaję zasadę 'wszystko jest dobre byle z umiarem' (OK, nie wszystko, ale to takie uogólnienie). Ja w wakacje chodziłam na solarium stosując się przy tym do rad z artykułu na Wizażu. Uważam, że to trochę bez sensu odmawiać sobie wszelkich przyjemności, tylko dlatego,że za kilkanaście lat coś tam coś tam.... W życiu różnie bywa, być może za kilkanaście lat nie będzie mnie na świecie, bo za kilka tygodni przejedzie mnie samochód (Kiedyś po Necie krążył taki wierszyk o kobiecie, która przez lata trzymała w szufladzie bodajże swoją ulubioną bieliznę i nigdy jej nie założyła, bo szkoda jej było; chciała przeznaczyć ją na specjalne okazje No i nie zdążyła już jej założyć... ). Trzeba korzystać z tego, na co się ma ochotę, ale oczywiście na własne ryzyko i z umiarem. Ale mi się zebrało na filozofowanie.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując