Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jaki rozmiar kołdry?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-19, 12:36   #11
kasia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: jaki rozmiar kołdry?

Dziewczyny mam bardzo podobny kłopot. A mianowicie kupujemy łóżko dla naszego Synka (1,5 roczku). Łóżko po rozłożeniu ma wymiar 150x185, ale można równie dobrze nie rozkładać - i wtedy ma 75x185. Wiem, że duże łóżko dla tak małego dziecka, no ale cóż... od małego śpi ze mną na 150x195, i ledwo mu przestrzeni starcza Lubi się rozpychać, spychając mnie na sam skraj Śpimy pod kołdrą 200x220, ale już z doświadczenia wiem, że jest za duża i za ciężka/niewygodna dla niego i dla mnie. (a dla mnie i dla męża - za mała )

I taraz mam dopiero pytanko. Jaką pościel kupić dziecku? Wiadomo jak podrośnie, będzie spał sam. Ale póki co śpi ze mną, bo: a to smoczek mu wypadnie, a to pić się chce. Wykończyłabym się latając z jednego pokoju do drugiego kilka razy w nocy.

Czy kupić 1 czy 2 kołdry i w jakich rozmiarach? Tak sobie wymyśliłam, żeby kupić dwie poduszki 70x80 i dwie kołdry 140x200. Ale nie wiem, czy to dobry pomysł, bo nigdy kołdry w takim rozmiarze ani nie posiadałam, ani nie użytkowałam (np. na wakacjach).

Doradźcie, proszę co byłoby dobre
kasia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując