Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Boje sie pomozcie:( Prosze o jakas rade w sprawie zeba.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-11, 13:53   #11
anna_net
Rozeznanie
 
Avatar anna_net
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 582
Dot.: Boje sie pomozcie:( Prosze o jakas rade w sprawie zeba.

Mialam wyrywana szóstke ,więc jeśli nawet dojdzie do najgorszego to nie bój się - nic nie bedzie widac
Jeśli ząb był leczony kanałowo ,to nie powinien wogóle boleć ,bo jest zatruty ,jakby "zabity". Chociaż słyszałam o takich przypadkach ,gdzie reagował jeszcze na zmiane pogody.
Możliwe też ,że masz cienkie kanały i nie zostały wyczyszczone do końca. Rentgen zrób koniecznie ,bo nie ma co zwlekać.
Ja miałam ze swoją szóstką wiele kłopotów ,ale to przez dentyste - najpierw włożył mi lekarstwo , potme leczył kanałowo ale nic nie pomogło bo wdało się zakażenie i ząb był do wyrwania .Również strasznie się bałam ,nie wyobrażałam sobie życia "bez zęba" Z tej paniki czytałam w internecie rady co robić po wyrwaniu ,które mi nie pomogły a wrecz pogorszyły sytuacje - niepotrzebnie robiłam płukanki i wypłukałam sobie skrzep przez co nabawiłam się suchodołu i meczyłam się z zebem jeszcze przed kolejny miesiąc po wyrwaniu ..zreszta jeszcze do dzisiaj mi się nie zrósł .
Także nie panikuj ,napewno będzie OK ,tylko idz rób rentgen i nic się nie bój
__________________
pozdrawiam
A.


Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/
anna_net jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując