Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-08, 12:57   #3037
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Balsam Alterry kupiłam kiedy czekałam na paczkę z kosmetykami Sanoflore, nie oczekiwałam zbyt wiele, bo moja skóra jest bardzo sucha i wymagająca. Miło mnie zaskoczył, nie uczula, pięknie pachnie (kojarzy mi się z jogurtem) i dobrze nawilża. Po innych balsamach miałam łuszczącą się skórę już po paru godzinach, a teraz przez cały dzień jest nawilżona i gładka w dotyku

Co do kosmetyków Sanoflore, zdążyłam póki co przetestować balsam do ust. Ma obłędny zapach (mam fioła na punkcie pomarańczy ) i naturalny skład, ale niestety krótko trzyma się na ustach i bardziej je nabłyszcza niż nawilża. Zdecydowanie nie kupię go drugi raz. Poszukam innego pomarańczowego balsamu
Dzięki Ten balsam Alterry już mnie wiele razy kusił, ale miałam wersję w trawą cytrynową i nie mogłam znieść intensywności zapachu.
Jeśli szukasz pomarańczowego mazidła do ust, to bardzo Ci polecam Miodowy Cukierek z pomarańczą z Lawendowej Farmy. Piękny zapach pomarańczy, skórki pomarańczowej z lekkim jej posmakiem plus niska cena, duże opakowanie i dobre działanie
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując