Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Największe grzechy Klientów ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 18:20   #46
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Największe grzechy Klientów ;)

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość

1. Nagminne spóźnialstwo - przychodzenie 20 min po umowionym czasie wizyty uważam za brak szacunku dla człowieka i jego pracy. Czasem przez takie spóźnialskie jest sie do tyłu z całym grafikiem na dany dzień, kolejne klientki muszą czekać, denerwują się na fryzjera, fryzjer denerwuje sie bo chce zdążyć i cała miła atmosfera pryska. Ostatnio zdarzyła mi sie klientka, która spóźniła się 35 min, dobrze, że to był dość luźny dzień. Weszła, rzuciła "Wie pani, korki" i tyle, ani słowa przepraszam. Jeśli ja mogę wycyrklować sobie czas tak aby gdzieś zdążyc mimo korków na drogach to inni także mogą to zrobić.
tutaj nie mogę się zgodzić.
wiem, że istnieją osoby wyjątkowo spóźnialskie i pewnie wśród klientów zakładów fryzjerskich też się zdarzają, ale mnie irytuje raczej kwestia niezorganizowania u fryzjerów.
zawsze jestem punktualnie u fryzjera (jakiegokolwiek, nie mówię o jednym) i słyszę tę samą śpiewkę : poczekaj chwilę na sofie, dokończę tylko strzyżenie. siadam więc na sofie i czekam na swoją kolej. tymczasem fryzjerka wdaje się w dyskusję z panią z fotela na temat ostatniego sylwestra, swoich dzieci, polityki, ulubionych przypraw kulinarnych co chwila zatrzymując strzyżenie, by móc dokończyć zaczęty temat. po strzyżeniu oczywiście muszą zakończyć rozmowę i t zajmuje kolejne minuty. i tak z mojej wizyty umówionej na 18 30 robi się 19 30 a ja dopiero zasiadam na fotel.

więc niech mi nikt nie mówi, że klienci się spóźniają, bo fryzjerzy sami nie lepsi.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując