Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-27, 22:16   #1252
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Wiesz, Selene, zaczęłaś od jakiegoś czasu coś przebąkiwać, a ja zaczęłam się domyślać ... Nie chciałam być natrętna, więc nie wypytywałam, ale jak ostatnio napisałaś, że będziesz mocnego korektora bardzo potrzebować, to się już tylko utwierdziłam się w przekonaniu Tylko że oczy obstawiałam Skoro podjęłaś taką decyzję, to na pewno wiesz, co robisz i nie jest to pochopne. Ja cię rozumiem, sama parę rzeczy bym poprawiła i niewykluczone, że kiedyś to zrobię.
No wystarczyło że byś przeczytała moje pierwsze wątki...Dotyczyły również chirurgii. No wiem co robię, nie jest to pochopne...ale duże ryzyko, a do tego moje szczęście..TZ stwierdził że mnie Bóg chce ostrzec może przed czymś, więc mnie tym spostrzeżeniem dobił. Mam bardzo dobrego chirurga, 2 dni zostaje w klinice, 10 dni gips i wielkie śliwy pod oczami, które nie wiem jak ukryje bo tu tez nie chcę żeby wiedzieli
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora