Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-06, 18:56   #1733
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Hm, ja o efektach ubocznych nic nie słyszałam, tzn mnie nic takiego nie spotkało. ale myślę, że jeśli np dasz za dużo rycyny, to Cię może wysuszyć troszkę.. albo jeśli łatwo 'się zapychasz' to np. kokos może Cię zapchać. No ale nic nie jest powiedziane na 100%
Ja mam cerę mocno przetluszczającą się, z wypryskami.
Przede wszystkim to nie potrzeba żadnych żeli ani mleczek do demakijazu, bo OCM sprawdza się super. Dodatkowo buzia jest taka nawilżona, ujędrniona no i pory są coraz mniej widoczniejsze (wg mnie moje pory mają się lepiej po tygodniu OCM, niż po długich kuracjach kwasami)

Nic nie szkodzi, cała przyjemność po mojej stronie, że się na coś nadaję
mam już wszystko co potrzebuję, olej rycynowy i z kuchni zwykły słonecznikowy... nie przekonuje mnie tylko tłusty ręcznik, spróbuję wykorzystać jednorazowy.
mam taką samą cerę, leczę u dermatologa (jutro idę do niego, pewnie mnie ochrzani, że znowu przerwałam leczenie z wygody ), też jestem po kuracji kwasowej, i jeszcze do tego wysypało mnie kilka dni temu.
cały dzień dzisiaj miałam ochotę na jakieś 'twarzowe' bajery, od rana zastanawiałam się jaką nałożyć maseczkę czy z czym innym się może pobabrać
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując