Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-05, 18:42   #3791
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Miminka73 Pokaż wiadomość
A ja z trochę z innej beczki Zachęcona tym wątkiem postanowilam zamówić sobie bb cream w sklepie Pikmelon. Poradzono mi tutaj Skin 79 Orient... Zamowilam go 27 listooada i do dzisiaj go nie mam! Zrobilam od razu , tego 27, przelew do sklepu.
Po miesiącu napisalam do sklepu co z moim zamowieniem. Pani z Pikmelon odpisala mi ze ,ze go wysłala ale z powodu świąt widocznie sie zawieruszyl, po jakims czasie , kiedy kremu nie bylo nadal napisala ,że miala probemy rodzinne i cięzko bylo go wysłać ,ale że zaraz wysyła , a wczoraj napisala ,że kremy utknęły gdzieś z powodu cła ( czyli nie wysłała).
Nie wiem czy mam pecha , czy sklep Pikmelon jest niewiarygodny.
Zmienilam wczoraj zamowienie na inny krem ktory jest w ofercie sklepu w promocji D. Jart. Ma byc wysłany w przyszlym tygodniu.
Zalezy mi bardzo na bb creamie i dlatego nie zazadalam na razie zwrotu pieniędzy . Nie wiem czy dobrze zrobilam.
Gdzie jeszcze moglabym zamowic te kremy w Polsce?
Pewnie to tak długo trwa, bo jak ty zamówisz to Oni dopiero zamawiają z ebay i jak do nich dojdzie doliczają pewnie z 60/70zł i przesyłają do Ciebie niestety, polecamy raczej ebay, jest najtaniej.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora