Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-21, 00:04   #4742
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
chłodzenie koloru moze go lekko przyciemnić więc jeśli chcesz mozesz kąpiel zrobić jeszcze na wodzie 3% a w jakiej kondycji masz włoski?
ja teraz gołębi bys połozyła to byłoby szaro.
jesli taka jasnośc jak teraz Cie satysfakcjonuje to połóż mieszankę z większą ilością perły niz popielu 2/3 perła a 1/3 popiel

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------



czyli, ze pod obecną farbą jaką masz na końcach, masz włosy rozjasnione do białego? bo takiego się spodziewasz. te włosy które rozjasniałaś joanna, one się nie zmienią po dekoloryzacji.

więc w sumie ja bym robił kąpiel a potem farby

a i uzytkowniczce weraxx nie wyjdzie tak jak u Ciebie bo ona ma uprzednio rozjasnione i wyszłoby jej srebrzysto
Do białego to nie, chyba że miejscami (pasemka), ale spodziewam się czegoś jaśniejszego niż mam teraz między farbowaniami. Chyba, że okaże się że to mój naturalny żółty... :/ Ale przynajmniej będę mogła rozjaśniać dalej. Spróbuję dorwać dekoloryzator i zobaczyć. Po takim dekoloryzatorze można od razu rozjaśniać i farbować czy trzeba odczekać? Czy może mam rozjaśnić odrosty najpierw a potem dekoloryzator?



No o to mi chodziło, że jej by trochę przyciemniło, bo gołąb ma chyba sporo pigmentu? I raczej by jej nie wyszedł tak jasny jak na tych zdjęciach, które pokazała jako przykład.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora