Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-04, 20:08   #871
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry! zapraszamy, ale ostrzegam to różne indywidua się udzielają - patologia, recydywiści, kryminaliści (to na własnym przykładzie ) i przemytnicy

moszna!
O to to to WARNING WARNING - nieuleczalne lakieroholiczki, lakieromaniaczki, podjudzaczki zakupowe i inne indywidua na wątku Brak nadzoru MZOL -
Japierdale

Cytat:
Napisane przez anniemay Pokaż wiadomość
Dziękuję

Dziękuję!
W ciemno się nie zapisałam, najpierw przebrnęłam przez całą część, coby zobaczyć, czy mnie żywcem nie pożrą



To jeszcze dodam dzisiejsze, jeszcze ciepłe. Celuję teraz z owalu w migdałki, acz nie wiem, czy nie mam za szerokiej płytki. Niby niedługie, ale najdłuższe, jakie kiedykolwiek miałam
Suuper

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
a jak mnie porwo?

chyba łatwiej będzie po angielsku zapytać, bo moja znajomość cyrylicy się rozjechała w czasie
Oj tam zaraz porwo twarda bądź nie miętka
Ja rosyjskiego prawie wcale nie pamiętam

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
podrzucam moje ciemniuchy, odkopałam starego Golden Rose z serii Paris nr 140.
3 warstwy + top
Suuuper kształt świetny czekam teraz na tuning

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no może może, ten mój Miyo to taki średni z ciemnością, choć on jest taki dość zmienny, bo żelkowaty i czasem wygląda bardzo żywo, a czasami ciemniej choć nadal intensywnie.
Kurcze z tego zaaferowania zapomniałam cyknąć fotkę Jutro sie postaram

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
a ja już uwierzylam, że amerykańscy naukowcy pozbyli się zapachu acetonu z acetonu


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja bym próbowała to podpiłować, żeby tym nie zaczepiać


jak zobaczyłam tę galaretkę to od razu zamarzyłam, żeby ładnie pachniała, a tutaj jednak śmierdzi.. ale może to i lepiej, bo jeszcze bym ją chciała zeżreć
Ja też
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora