Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-05-14, 15:16   #595
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cała serie maja, pod oczy żel chyba, w tym linku co Ci podałam jest cała rodzinka pokazana

Zgadza się, opakowania MJ są super, ale niektóre produkty i zawartosciowo takie sa

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------



Nie, tylko Recklessa kupowałam. Do pozbycia mam duo do konturowania. Super, ale cóż wole macowe
obejrzałam całą serie )
żelek jest pod oko
napaliłam się na MJ korektor ... dawno mnie nic tak nie urzekło od pierwszego wrażenia

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Moja się nie przetłuszcza, ale dziwnym trafem i tak podkłąd potrafi zniknąć z twarzy po 2-3 godzinach
Przetestuję i dam znać jak z trwałością


Jak mogę coś od siebie do tematu dodać... Ja mam skórę bardzo suchą i ten Shishedo bardzo mnie ratuje. Ratował mnie ostatnio nawet przy ciężkim atopowym zapaleniu skóry. Dzięki niemu dotrwałam jakoś do wizyty u dermatologa

Jeśli używasz specyfiki z retinolem to warto spróbować coś od Murad Cenowo krem pod oczy wypada podobnie do Shishedo. Ja jednak używałam go tylko na dzień Ma w składzie witeminę C dlatego też i ładnie rozjaśnia.
ja mam w ogóle wrażliwe oczy i puchnie mi jedna powieka (alergia) więc krem musi być tez kojący i niepodrażniający
shiseido znowu... ale ta cena
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora