Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-02, 17:39   #588
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
lea88 mialas racje
Ja dzis poraz 2 nalozylam castinga swietlisty blond, na rozjasnione wlosy spreyem. Pierwszy raz malowalam nim wlosy jakies 2 miesiace temu, spral sie dosc szybko. Teraz nalozylam wieksza ilosc, wczesniej zostalo mi ok polowy mieszanki, teraz o wiele mniej. Trzymalam na calosci wlosow ok 10 min.

Moj naturalny kolor to ciemny blond, mialam odrost ok 1,5cm. Dalej mialam troszke jasniejsze..a od polowy glowy jasny blond zlocisty. O dziwo zlapal on nawet odrosty w najciemniejszym kolorze, kolor sie wyrownal-wyglada to naturalnie. Oczywiscie rozjasnil wlosy, przede wszystkim usunal lekko ruda czy ciemniejsza poswiate.
Gdyby nie rozjasnial to by nie pokryl odrosto w kolorze ciemny blond

Ale po tym 2 nalozeniu wysuszyl mi bardziej wlosy niz za 1 uzyciem.
Mam nadzieje, ze kolor bedzie sie troche dluzej utrzymywal.

ja mialam takie same przejscia z wlosami tez maialam rozjasniane spreyem i tez na dole mialam jasniutkie a u gory ciemny bond po castingu swietnie wyrownal sie kolor i mam opatentowany sposob by po farbie zaraz wlosy sie nie rzepily plukanka z octu winnego jasnego zaraz po farbwaniu na sam koniec plukania swietnie domyka luski wlosa i sa blyszczace i nie plataja sie zawsze zaraz po splukaniu castinga tak robie
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora