Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rzesy robione henna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-26, 14:20   #82
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: rzesy robione henna

bez mydla czy mleczka tez mozna idealnie zmyc, tylko trzeba to zrobic w pewien sposob

zmywajac sama woda nie narazasz sie na wieksze podraznienie

podkladasz miseczke z woda(najlepiej "nereczke") pod policzek. i zamiast scierac henne -płuczesz rzesy. nie wiem jak to wytlumaczyc

wacik jest mokry, ociekajacy woda, myjesz oczko i znowu zanurzasz w wodzie. brudna woda splywa do miseczki. w ten sposob nic nie ma prawa piec, no chyba, ze w tym czasie otworzysz oko. duza ilosc wody wymywa henne. a z linii dolnych rzes najlepiej domywac patyczkiem kosmetycznym

polecam Ci farbe REFECTOCIL- to profesjonalny produkt, barwnik trzyma sie znacznie dluzej na rzesach, u mnie conajmniej 4 tygodnie rzesy sa bardzo intensywnie czarne, po zwyklych sklepowych farbkach efekt utrzymywal sie max 2 tygodnie.

jeszcze wieksza trwalosc ma farba do rzes i brwi z naturalna henna. oczywiscie mam na mysli produkt profesjonalny, bo te sklepowe nijak sie do niej nie maja kiedys sama nie moglam uwierzyc, trzyma sie nawet dluzej niz Refectocil, chyba niedlugo poprosze kolezanke, zeby mi zrobila tą henna:P
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując