Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-04, 13:22   #749
Scully
Raczkowanie
 
Avatar Scully
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 135
GG do Scully
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

*Insane - dziękuję za opinię wśród pań zdania są podzielone, ale panom się rudy podoba więc jestem dobrej myśli i nigdy więcej tlenienia zamierzam pooscylować trochę w różnych kolorach henny, może kiedyś nawet zapuścić się w rejony brązów

co do mieszania mazideł to Ci nic nie mogę poradzić, bo to wyższa szkoła jazdy, jeśli nie boisz się gotowych mieszanek to po prostu wybierz kolor o jakim marzysz i zaryzykuj Castingiem sama miałam robić, ale szkoda mi było pieniędzy na to, żeby po kilku dniach już go nie było na moich suchych włosach, więc poszłam na całość
jaki kolor zamierzasz wybrać? mnie się tam coś w stylu bursztynowego podobało, ale było mi jeszcze mało


Heroldin - ja się obawiam, ze będą dwa kolory, bo moje naturalne włosy (czyli odrosty przed hennowaniem) złapało bardziej czerwono i nie wiem, czy to zasługa tego, ze henna w ogóle inaczej łapie przy głowie (takie opinie czytałam), czy tego, że na rozjaśnionych złapała jaśniej no nic, w najgorszym razie będzie duocolor z granicą przesuwalną w dół, więcej perhydrolu nie dotknę
__________________
21st century schizoid woman
Scully jest offline Zgłoś do moderatora