Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-14, 11:18   #3690
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ech.. dziękuje agatko

najbardziej się martwię, że po dekolorze wyjdzie mi cos, z czym juz nic nie bedzie mozna zrobic i bede musiała obciąc, a tak bardzo się ciesze, że wreszcie dorosły do końa szyi. Z drugiej strony ani takie czarne zapuszczac jak docelowo chce jaśniejsze.

ide rozjaśnic pasemko. bede wiedziała jak głeboko się farbka wgryzła i jak nie bedzie chwytało albo sie zniszczy mocno, to najwyzej zrobie kilka pasemek, zeby rozjasnic ogólny fryz.

Pierwsze zdjęcie kolor w zwykłym swietle (naprawde nie jest czarny, ale kurcze na czarny wygląda), drugie w świetle słonecznym (bezpośrednio w słońcu lśni na rudo) a ostatnie bleee, to mój odrost. Nie łysieję, ale tak to wygląda.


---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

jeszcze coś, bo tak juz czytam i czytam. jeszcze kilka postów i przemienię się w forumopira

znalazłam taką wypowiedz -odpowiadał fryzjer z loreala, włosy były ciemnomachonioworude a babka chciała ciemny blond

Powrót do Twojego naturalnego koloru zależeć będzie w dużej mierze od kondycji włosów oraz od tego do jakiego stopnia pozwolą się rozjaśnić. Jak już wcześniej wspomniałam, produkty serii Palette dzięki zawartych w nich dużych ilości związków metalicznych bardzo mocno koloryzują włosy, a w konsekwencji włosy są trudne do odbarwienia. W Twoim przypadku polecam wykonanie dekoloryzacji przy użyciu produktu L'oreal effasor dodając do niego oksydant o stężeniu 9%. Produkt ten powinien zneutralizować rudy refleks na Twoich włosach i rozjaśnić co najmniej do koloru jasno brzoskwiniowego. Taki rezultat rozjaśniania będzie już zadowalający. Po uzyskaniu takiego rozjaśnienia możesz położyć kolor bardzo zbliżony do Twojego koloru naturalnego. Pamiętaj aby kolor, który położysz był o jeden ton ciemniejszy od Twojego naturalnego odcienia. Farba położona na włosy rozjaśniane ma tendencję do szybszego wypłukiwania się dzięki czemu po kilku myciach kolor ten wyrówna się do Twojego naturalnego koloru.

Poczułam się pdobudowana po tym i skorzystam z dekoloryzacji.

A po drugie, moge uzyc rozjaśniacza i pewnie wyszłyby nawet dosc jasne, ale na pewno by się zmasakrowały. Za taka cene, nie ma mowy. Jak mi dekolor nie wyjdzie, to za miesiac lub dwa go powtórze, bo pisza na ulotce,ze mozna po 3 tygodniach powtórzyc.

Sorry, ze zasmiecam forum postując jak opetana, ale z męzem o tym nie pogadam hehe jakby usłyszał mój pomysł, to by próbował mi go z głowy wybic i czekac az odrosną.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora