Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-15, 10:08   #1278
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIO

Cytat:
Napisane przez enna86 Pokaż wiadomość
A tak, w ogóle jak tam po kolejnym zabiegu uswania naczynek?? Mam nadzieje, że wszysko już ok bo po tym co mi napisałaś będe miala te czerwone kwadraty do końca życia co mnie przeraża, że na własne życzenie zeszpeciłam swoją twarz;(
Witam
No u mnie wszystko super tak jak opisywałam jedynie troszkę puchnę w okolicach kości policzkowych ,ale to są delikatne opuchnięcia które schodzą po 2- 3 dniach, jeszcze jeden zabieg i pozbędę się tych cholernych korektorów no prawie ... jeszcze oczy , ale z nimi tez sobie dam rade . A Ty Słoneczko nie martw się na zapas pisałaś, że zeszły już 2 kwadraty ,no to już jakiś pozytyw przecież . Z jakiejś przyczyny stało się tak a nie inaczej ... niekoniecznie z winy lekarza , my jako pacjenci też musimy brać to pod uwagę. że coś może nie pójść zgodnie z planem... lekarz powinien Cię poinformować o skutkach ubocznych bo nawet on nie jest wstanie przewidzieć jak zachowa się Twój organizm ,dopiero wtedy podejmujesz decyzję czy bierzesz to ryzyko na Siebie czy nie ... dlatego ja nie śpieszyłam się z wyborem lekarza, ponieważ miałam tego świadomość . Mimo wszystko Słońce ja poszłabym na tą konsultację do 2 lekarza, nic Cię to nie kosztuje ,niczym nie ryzykujesz , wolałabym jednak mieć pewność z 2 źródeł . Z tego co zrozumiałam gdyby tfu tfu zostały Ci te plamki da się to usunąć tylko kwestią jest czas no i zapewne kasa Zapytaj również Swojego co w sytuacji gdyby jednak nie zeszły pomimo jego zapewnień . I nie miej do Siebie pretensji Ty też nie byłaś wstanie tego przewidzieć , może źle teraz napisze ale wnioskuję że lekarz nie poinformował Cię o tym iż możesz należeć do tego tzw 1 % pacjentów ,a powinien musisz mieć świadomość na co się decydujesz jakie mogą być skutki uboczne i czy w razie W jesteś w stanie to znieść .
Pozdrawiam Serdecznie i dziękuję za troskę
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując