Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-21, 20:50   #3425
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

dzięks chociaż czasem jest cieżko ale co życie nie po to by sie ciągle nad sobą użalać a znam takie marudy.. ostatnio pisałam w klubiku o takim użalaczu "olaboga jaki ja jestem nieszczęśliwy i zycie mnie nie kocha" ale mnie wkurzają tacy ludzie ale mam do nich szczęście
oo tak mam taką babe w pracy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ale dlaczego ona ma czarna dluga sukienke kiedy jest cieplo i ludzie wokol w krotkich rekawkach
bo ma swój styl

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziękuję
a wiesz że nie wiem nawet poelciałam do kosza wyjąć opakowanie i jeszcze raz sprawdzic ale na buteleczce nigdzie nie napisane podejrzewam że 9% ale mogę mylić się Snowi może Ty wiesz?

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------



to ja powinnam być rakiem a nie cnotką niewydymką

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------



też lubię rodzinne imprezki
9% chyba na bank

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
dziewoje!
wklejam zdjecia moich wlosow. zamiast zimnego blondu mam kurna jakies rude polyski. jakim specyfikiem ja mam to traktowac zeby rude toto nie bylo?
jestem absolutnym nowicjuszem, 30 lat mialam wlosy ciemne, fryzjerka zrobila mi kupe pasemek, teraz samodzielnie sobie klade farbe.
wlosy mam mocne, nic ich nie rusza, moge pokombinowac
może na początek fioletowy szampon lub płukanka? ja polecam loreal shine blonde a dziewczyny wiem, że jeszcze joanne niebieską używają
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora