Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Pazurkowe Zakupy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-12-27, 09:53   #572
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Nasze Pazurkowe Zakupy :)

Cytat:
Napisane przez prunelka Pokaż wiadomość
Wszystko sie zgadza Ale teraz wpadla mi do glowy jeszcze jedna rzecz ktora powinna Cie nakierowac do sklepu"1001 drobiazgow" a mianiowicie jest on ulokowany niedaleko, a wlasciwie bardzo blisko WOKu(Wojewodzkiego Osrodka Kultury) doslownie prawie na samym rogu Krolewieckiej Mysle ze powinnas tam trafic
Maartucha ja bylam wczoraj na Elzamie tam gdzie mowilas Jak tam wpadlam to moj TZ musial mnie sila stamtad wyciagac Tak mi sie oczka zaswiecily jak tam weszlam, ze uuuu.. I rzeczywisxcie trafilam bez problemow, od razu wiedzialam, ze to o ta babke Ci chodzilo Ale najgorsze jest to, ze ja tam bylam ale nic nie kupilam, bo wszystko juz wydalam I zaraz znowu tam jade, z bolem serca bede musiala obok tego boxu przejsc normalnie Chyba ze TZa uda mi sie namowic na cos, zeby mi traki maly prezencik zrobil

Angelo swietne ozdoby!! Holo sliczne i w ogole wszystko cudowne
hehe to i tak dobrze, bo MOj Tz to juz jak slyszy haslo "ELZAM" to odrazu sie wkurza a to moje zakup na swieta, te zakupialm u tych dziewczyn na elzamie co maja stoisko ze spineczkami i tymi pierdułkami
PIC00143.JPG
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując