Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Regulacja brwi- salony kosmetycznie - zapytaj tutaj
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-26, 21:56   #19
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: regulacja brwi wysterylizowaną pęsteą-gdzie w Łodzi??

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Nie jaze, jak w calym miescie nie moze byc kosmetyczki ktora ma sterylizator do malych narzedzi, jak wlasnie pesety, cazki itp...
Przeciez to nie jest az tak wielki wydatek a jest pewnosc ze klientki beda zadowolone i pewne, ze nie zostana zakazone! Koszt zalozmy sterylizatora kulkowego to ok.300zl, jakby sie uparl to w hurotwniach mozna pewnie taniej kupic - tym bardziej kosmetyczki...
Ja w takim razie jak szlabym do kosmetyczki to pytalabym od wejscia, czy posiada sterylizator, bo poprostu chce czuc sie pewnie....
I tu jest problem że jesteś przyszłą kosmetyczką..realia są inne..większość gabinetów nie ma autoklawów(pisał o tym miss venflon)..to jest spory wydatek(Twoja cena razy 10)..
i życzę Ci byś znalazła pracę w takim gabinecie gdzie wszystko bedzie zgodne z wszelkimi normami(a naprawde taki ciężko znależć) a narazie poproś swoich nauczycieli żeby troche lepiej Was uczyli..bo i sterylizator nie pomoże..myślę że z czasem ta sytuacja ze sterylizacją się poprawi ja też liczę ze względu na swoje bezpieczeństwo i opdpowiedzialność za pracę..
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując