Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-26, 20:44   #3982
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez elena_bloguje Pokaż wiadomość
Cześć
Chciałabym dołączyć Nie ukrywam, że dosyć długo byłam bierną obserwatorką.. No ale stwierdziłam, że "już czas"

Przedstawiam moje już dumnie się prezentujące pazurki --> w załączniku są zdjęcia moich rąk przez rozpoczęciem akcji ratunkowej i obecne
cześć!
Takie nowe paznokcie chętnie witamy na wątku! Piękna metamorfoza, świetna długość, wypracowany kształt. Dłonie rewelacyjnie się prezentują. Pokaż pomalowane koniecznie!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Chyba będę musiała spróbować tej jakże nowatorskiej metody, gdyż... Jestem tak zdolną dziewczynką, że mnie samą to zaskakuje. Czyściłam dziś moim dzieciaczkom gwinty. Czyszczę, pucuję... I zauważyłam, że mam zakrwawiony kciuk. Okazało się, że zerwałam przyrost. Ledwo dłonie umyłam. Teraz boli jak... bardzo boli. Miałam kciuka przyrośniętego za opuszek, teraz mu nawet do opuszka brakuje
oj, biedna Ty oby szybko przyrosło...
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora