Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-11, 11:06   #4
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Niepomalowane paznokcie u stop... Co Wy na to??

moje zdanie jest takie, że stopy wyglądają ładnie jeśli są zadbane. Nie trzeba kłaść na nie lakieru by były OK.
Warto jednak zauważyć, że chodząc w klapkach, japonkach i innych butkach z odkrytymi palcami łatwo nieopatrznie musnąć palcami czy paznokciem o jakąś nieczystą powierzchnię zwłaszcza gdy jest gorąco a na około jest masa pyłu, piachu itp.
Brudne paznokcie są o-hy-dne- obrzydliwe wręcz
Pociągajać je lakierkiem takich mikro zabrudzeń nie widać tak bardzo.
Poza tym- moim zdaniem ładnie pomalowane paznokcie- francuski albo jakiś fajny kolorek są bardzo seksowne i odwracają uwagę od np. nieciekawego kształtu stópki itp.
Jeśli ma się natomiast odwalać fuszerę z lakierem to lepiej sobie odpuścić to i poprostu opiłować, nawilżyć niedopuścić do odcisków i będzie OK.
ja osobiście w lecie zawsze mam frenchyk. Nie wyobrazam sobie wyjśc z "gołymi" stopami. Poza tym jak wygląda to do ślicznych sandałków to chyba nie muszę mówić- mężczyźni z tego co wiem też wolą jak kobitka ma ładne pazurki u stóp -z całą pewnością prędzej zerkną na taką stópkę niż taką "nagą"
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując