Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-18, 08:06   #2003
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
myślisz że to coś z tarczycą? Ginekolożka nie pomoze?
Tak mi sie jakos powiedzialo - oczywiscie ginekolog tez moze pomoc. Kilka lat temu szukalam odpowiedniego lekarza, bo podejrzewalam u siebie zaburzenia hormonalne i moge z wlasnego doswiadczenia powiedziec, ze ciezko trafic na kogos, kto ma dobra wiedze na temat hormonow, umie powiazac ze soba rozne fakty. Ginekolodzy zwykle robili mi USG zeby wykluczyc zespol policystycznych jajnikow, czasem dawali skierowanie na kilka badan krwi - ale dopiero po kilku takich badaniach dowiedzialam sie, ze trzeba je robic w odpowiednim dniu cyklu. Gdybym teraz miala szukac lekarza to raczej ginekologa-endokrynologa. Ale nie sugeruj sie tym jesli Twoj lekarz jest dobry - bo przeciez sa i tacy Ja pamietam, ze najbardziej zadowolona bylam z dr Skałby, wizyty byly drogie, ale mial dobra wiedze. Szkoda tylko, ze po badaniach stwierdzil, ze moje zaburzenia sa na tyle male, ze nie powinnam wcale ich leczyc - a bardzo mi przeszkadzaly.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora