Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-14, 13:41   #614
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Podobają mi się płynne eyelinery. Jak już je przetestujesz na oczach, mogłabyś dać znać, jak się noszą? A może jakieś fotki makijażowe pstrykniesz ?
Fotki postaram się niedługo wrzucić, w każdym razie przetestowałam już wszystkie trzy kolory i niestety to dosyć nieudany produkt. Pędzelek jest strasznie sztywny, płaski na końcu (zawsze można nakładać własnym, ale jeszcze się porządnego nie dorobiłam :P), zakrętka jakaś niewymiarowa, strasznie niewygodnie się trzyma i maluje, ciężko zrobić ładną kreskę, nierównomiernie się rozprowadza. Brązowym i zielony jeszcze ujdą, ale niebieski to w ogóle tragedia, bardziej wodnisty od reszty, długo schnie, kreska widoczna tylko przy krawędzi, w środku w ogóle nie kryje, wylewa się z opakowani i cała nóżka pędzelka jest w tuszu, gdy ostatnio próbowałam się nim pomalować to rzęsy też miałam niebieskie :P Nie jestem jakimś beztalenciem, od dawna używam linerów i nawet uczyłam koleżanki którym podobały się moje kreski, ale tym czymś się zwyczajnie nie umiem pomalować :P Jedynie za trwałość można je pochwalić, po wyschnięciu nie schodzą i nie rozmazują się nawet gdy je przecieram ręką.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora