Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-30, 15:04   #2331
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Ja mam z EDM Olive Fair w wersji sprasowanej - i on jest na mojej twarzy bladozielony!! Generalnie w ogóle różnią się odcienie tych sprasowanych od sypkich. Ja używam golden fawn - no wzięłam Olive Fair i Golden Fair - założyłam że sprasowane będą ciutkę ciemniejsze. I dwa pudła - Olive Fair zielony a Golden Fair jest odpowiednikiem Golden Light (wiem bo miałam próbkę) czyli za ciemny. Teraz jak się dokształciłam w swatchach to wiem że powinnam brac Fair Yellow bo on ma kolor jak Fawn. Chyba muszę się w końcu zmobilizować na wątek wymiankowy....
Mogę spróbować zrobić Ci swatcha z tego Olive Fair tylko zastanawiam się z czym to skonfrontować Olive Fair sypkiego nie mam bo już rozmieszałam (w sypkim po prostu wyglądałam jakbym była chora, w tym prasowanym jakbym wyszłam z grobu po 2 tygodniach).
Edit: mogę Ci go po prostu pokazać!! jesteśmy z jednego miasta hehe

hejoj spotkac sie to raczej trudno bedzie gdyz obecnie u rodzinki na pomorzu siedze) bylabym ogromnie wdzieczna za swatcha!! a czy ten olive fair prasowany jest duzo ciemniejszy niz sypki?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora