Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 16:11   #3628
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
marina, może pogadaj z dermatologiem, może przepisze Ci chociaż jakieś ziołowe na depresje? a ja nigdy nie mogłam uwierzyć, że faktycznie, jak ulotka mówi, można mieć depresję w trakcie brania tych tabletek. będzie dobrze
Myślałam o tym ale on za każdym razem pyta jak się czuję to kłamie ze wszystko ok, myślę że jak wspomne coś o takich rzeczach jak tu napisałam wyżej to zmniejszy mi dawkę albo zaprzestanie kuracji a tego jeszcze nie mogę zrobić. Chyba zakupie sobię meliskę

Cytat:
Napisane przez kasiaash Pokaż wiadomość
Limonatko, niestety można. i wiem to po sobie... mam nadzieję, że zaraz jak skończę kurację to mi przejdzie, bo tak jak marina napisała - człowiek nie nadaje się do niczego...
Nie jestem chociaż sama, u mnie to tragicznie z tym..ostatnie 8 miesięcy to wieczne humory ciągły smutek. Trudno mi się cieszyć, mam nadzieje że po skończeniu kuracji od razu tu przejdzie, nikomu nie życze takiego stanu w jakim się czasami znajduje.
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora