Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-10, 01:35   #2625
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
aaaaa, jestes!!!!!!

hm, powiem szczerze, że nie miałam pojęcia o czyms takim jak pająkofobia, znaczy się słyszałam, ale jakoś nie myślałam,że to tak!!!! Och biedna.....nic mi nie przychodzi na myśl, jedynie co z balkonem to go rozwalić, ale wówczas sa kłopoty w spółdzielni....
no właśnie tak
przerąbane, mówię Ci. Najdziwniejsze, że z innymi żyjątkami raczej w zgodzie funkcjonuję i nie ruszają mnie ani robale różne ani podobne, tylko te pająki... A co najciekawsze z tego wszystkiego, to te duże, włochate wielkości dłoni (ptaszniki) już nie robią na mnie wrażenia. Podejrzewam, że gdybym miała okazję, to nawet mogłabym się z jakimś zaprzyjaźnić Może dlatego, że bardziej gabarytowo małemu zwierzakowi odpowiada ..

a teraz uwaga - nie dla wrażliwych ! (nie czytać dalej)
Wiele źródeł podaje, że przeciętny człowiek w swoim życiu zjada podczas snu kilka pająków, które wchodzą do ust. Co prawda te dane są zawyżane przez mieszkańców różnych specyficznych krajów, ale .. Brrr..
I weź tu zaśnij

gdybym była pewna, że to pomoże i po ścianach budynku mi te paskudztwa nie będą łazić, to może i bym nawet zaryzykowała aferę w spółdzielni
Cytat:
No ja mogę spać i przez ten wizaż ciągle niewyspana. Już mi się tak uregulowała,że przed drugą to nie honor. Moja mała ostatnio do 9 pociąga, więc co ona będzie tak samotnie spała?chłop o 6 wychodzi, mleko Martynie przyniesie, więc siup do dużego wyra i śpimydo 9, och uwielbiam z nią spać, tyle, że mi 2 x fiknęła w całym tym zyciu z łóżka mimo obstawiania. No ale pogoda znów kiepska się zapowiada, więc idę się na "bóstwo" robić, bo faktycznie mnie muli i już nie mam siły na logiczne myślenie
moja niestety - pobudka 6-7 rano i nie ma "zmiłuj się"
Cytat:
Ale Ci pięknie w takiej zieleni!!!! idealne oczki ja skuszona na granaty po raz pierwszy w zyciu próbuję identycznie dobrać odcień do moich niebieskich tęczówek...
No jak idealne, jak nie idealne rzęsy krzywo przyklejone, cienie machnięte pędzlem rano w pośpiechu (bo mi się zachciało z proszkami rano bawić, jakbym mało zajęć miała) zdjecia do ..., w dodatku fotki robione po kilku godzinach od nałożenia makijażu, ale dzięki

jak już z granatem pokombinujesz, to ja poproszę o fotki. Obowiązkowo Bo jak na razie granat to dla mnie niezbadane rejony. A na Dominice tak pięknie wygląda

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-10 o 01:39
cathy jest offline Zgłoś do moderatora