Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-10, 10:56   #4149
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

[QUOTE=kamilawu;14164538]Współczuję ci, ale też zazdroszczę, że masz taką możliwość, żeby się z pracy wymiksować. U mnie nie ma zrozumienia dla takich spraw , choć moją bezpośrednią przełożoną jest kobieta.
Szybko wracaj do formy!
QUOTE]
W Norge możesz w ciągu pół roku 3 razy nie przyjść do pracy do maksymalnie 3 dni...Czyli 3 razy 3 dni , a zaświadczenie wymagają dopiero na 4 dzień. Wydaje mi się że jest to rozsądne bo czasami każdy się źle poczuje i nie musisz sie lekarzowi tłumaczyć z takich pierdół...
Kamilko..życzę udanej zabawy i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
no hej
czwartek- a mnie zaczyna lapac dolek bo tydzien sie konczy a ja czekam na telefon. i juz wiem ze pewnie nikt nie zadzwoni. dostaje szalu z te praca.

mala dzis znowu zerwala sie o 5 myslalam ze ja "udusze" ja chce spac a ta ma to gdzies. nie dam jej dzis tyle spac w dzien. przeciez tak sie nie da.

Selene bidulo,wspolczuje- dochodz do siebie szybko. ale wlasnie dobrze ze w pracy cie rozumieja.
Bądź cierpliwa jeżeli chodzi o pracę, często za znalezienie pracownika poświęcają minimum 2 lub 3 tygodnie i dopiero podejmują decyzję. Będzie dobrze


Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Selene jak nazywa się ten cień fiołkowy?
Fiołkowego cień jest z LaurEss, linia Gem Light, kolor Tease...Polecam

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
dzien dobry wszystkim. hurraaa juz czwartek !
zalaczam zdjecia mojego malenstwa . oj ciezko ja uchwycic, strasznie szybko sie porusza
Aleeeeeeee faaaaaaaaaaaaaaajnyyyyyyy yyyyyyyyyy!!!!!Widać że będzie urwisek
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

Ostatnio mojemu TŻ-towi ciągle śni się że go zdradzam Wystarczy że na chwilę nawet w ciągu dnia uśnie i już Coś musi mu w głowie chyba siedzieć
No właśnie...zamartwia się chłopak bo siedzisz na necie i gadasz nie wiadomo z kim

Ja sobie przysnęłam tutaj na kilka godzinek a Wy jak oszalałe stukacie...:int ernet:
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora