Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain - kolorówka cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-26, 06:34   #3392
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Super to wszystko opisałaś Ja się pogubiłam w momencie, gdy usłyszałam kiedyś, żeby jeść węgle na noc bo organizm wtedy odpoczywa... I czasem mnie ta myśl prześladowała, ale nie zgłębiałam dalej tematu. W sumie robiłam kolacje raz białkowe, raz węglowodanowe, ale wymarzony efekt małż i tak osiągnął. I popieram, że nie warto wspomagać się chemią. Mój małż super schudł tylko na naturalnym jedzeniu, z ziołami, bez żadnych wspomagaczy. I wcale sobie niczego nie odmawiał. Jadł naprawdę dużo. Dodatkowo jeździł na rowerze sporo i po treningu dostawał zawsze posiłek białkowy. Także można bez suplementów, masz rację

Przepraszam za OT
Gratulacje dla malza Moj tata jest rowniez zywym dowodem na to, ze przy sporej ilosci sportu uprawianego regularnie, odzywianie ma drugoplanowa wartosc. Duzo zalezy tez od "naturalnych zdolnosci" naszych organizmow. Moj niestety nie lubi ze mna wspolpracowac, gdy probuje chudnac, wiec musze go "podkrecac" No i facetom jednak jest nieco latwiej, jako ze z zalozenia maja wiekszy procent tkanki miesniowej, ktora przeciez pomaga spalac tluszcz... A my biedne zuczki

OK, koniec tego mega OT, jako wspolwinna dolaczam sie do przeprosin Redzika i zycze wszystkim milego dnia


__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora