Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-23, 11:12   #956
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Co ile opisujecie palety? Bo ja już nie mam siły... Zmieniam coś kilka razy w tygodniu i odechciało mi się już co chwilę nowe opisy robić :/ Po prostu przydałyby się wszystkie cienie MACa, hop do palet, opisać i po krzyku. A tak to dokupuję, zmieniam ustawienia w paletach i męczę się i dręczę Doszłam do wniosku, że dobiję góra do 10 palet 15 i ani jednej więcej. Z resztą mając 10 palet to będę miała chyba wszystkie cienie ze standardowej kolekcji i z pro Limitowanki zbieram do czwórek ;P
Dziewczyny, nawet nie wiecie jak się macie fajnie, że macie urodziny i imieniny oddzielnie. Mnie rodzice pokrzywdzili i mam urodziny i imieniny w jeden dzień. I z tego powodu nie mam podwójnych prezentów. Ale i tak mam szczęście... Mogłabym być Ewą, urodzoną 24 grudnia. Wtedy to już w ogóle masakra!
Zakupiłam nowy zestaw pędzli Sigma- Premium Kit. Bo niektórych pędzli MACa już nie dostanę, a będę miała przynajmniej mniej więcej wgląd w to jak mogłyby wyglądać.
Idę na event maca 5 marca Mam zamiar kupić wszystko co chcę Tak dla świętego spokoju wezmę tylko gotówkę, bo jak się skończy to już nic nie kupię, a z kartą to mogłoby być za bardzo rozrzutnie
Używa któraś z Was podkład z NARS? Mam zamiar kupić. Tylko kiedy ja to wszystko zużyję?! Eeeee tam... przyda się.
Miłego dzionka życzę. I dajcie znać czy wszedł już Spring w Kaczogrodzie ;P

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Właśnie za 10 min. wyjeżdżamy

Trzymajcie kciuki

Twó mąż ma szczęście... Bo piszesz, że za 10 minut wyjeżdżacie, więc ustaliłas godzinę i tyle.
U mnie by było: Wyjedziemy kiedy się zdążę wygrzebać. Mam problemy z szybkim wyjściem z domu prysznic, nałożenie kremu, odczekanie, żeby wchłoną, makijaż, włosy itd zajmuje mi zawsze sporo czasu. Godzina to był mój rekord, ale makijaż robiłam taki podstawowy bez żadnej fantazji :P
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora