Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Solarium :/
Wątek: Solarium :/
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-14, 21:03   #109
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez taaluma
Cześć Dziewczyny
Mam kilka pytań, możliwe że część z nich już kilka razy się tu powtórzyła, ale nie sposób przeczytać wszystkich postów w jeden wieczór (szczególnie, że to mój "pierwszy raz" na Wizaz.pl)
W najbliższym czasie wybieram się do solarium, ale niestety nigdy wcześniej tego nie robiłam (dotychczas byłam przeciwniczką tej formy opalania, ale ostatnio coraz bardziej mnie kusi ). Stąd też tysiące pytań mi się nasuwa. Część z nich pewnie jest głupkowata , ale mimo wszystko bardzo prosze o pomoc.
Mam dość wrażliwą cerę, skłonną do alergii, czy to może stanowić jakąś przeszkodę w opalaniu na solarium?
Jakie solarium jest lepsze - stojące czy siedzące?
Jakie kosmetyki najlepiej używać do opalania i jakie są ich ceny?
Czy do opalania należy założyć strój kąpielowy lub bieliznę?
I ostatnie pytanie, które mi się nasuwa - jak wygląda cała "procedura" zwiazana z opalaniem (czy w pomieszczeniu, w którym znajduje sił kabina będzie jakaś osoba? czy sama muszę sobie ustawić zegar itp.?)?

Bardzo dziekuje za pomoc i serdecznie pozdrawiam
Na forum niejednokrotnie pojawiały się odpowiedzi na te i wiele innych pytan dot. solarium, dlatego jednak proszę Cie o ich odnalezienie, bo bez sensu jest n-ty raz pisanie tego samego. Uwierz- da się to wszystko znaleźć i przeczytac- wystarczy trochę chęci. Nie można tak wszystkiego na gotowe

Pozdrawiam.
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując