Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokci??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-26, 12:18   #10
marzenka28
Raczkowanie
 
Avatar marzenka28
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 106
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Ja również miałam ten "dryg".. i co z tego!! Najpierw pierwsza rzecz jaka przyszla mi do głowy do zdobycie certyfikatu!! Ale nie dla samego papierka, tylko po to żeby dowiedzieć się jak, jak pracowac aby mojej potencjalnej klience nie zrobic więcej szkody niiz pożytku!!

Co z tego że to lubisz, jak nie masz pojęcia o ogólnych zasadach tego zachowania higieny, bo wymycie rączek to troszke za mało...

Paulakrk, czasami jeden papierek wystarczy, bo przecież teraz wiele salonów zanim zatrudni taką stylistke to chce ją sprawdzić, zaprasza do salonu, czesto z własną klienką, a stylistka na niej ma pokazać na co ją stać.
No ale jeżeli Indian Summer będzie miała takie podejscie do klienta jak do koleżanek na forum, to choć nie wiem jak bardzo byłaby zdolna, to własnie z tego powodu bym jej nie zatrudniła, bo tylko by potencjalne klientki odstraszała swoja postawą!!!
i żeby koleżanka nie stwierdziła że nie chce jej pomóc, to dodam następny ogólnik:
DUŻA WIEDZA i PRAKTYKA PRAKTYKA PRAKTYKA I JESZCZE RAZ PRAKTYKA
__________________

Jak to pięknie realizować marzenia
marzenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując