Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokci??
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 19:12   #16
jaś
Raczkowanie
 
Avatar jaś
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 81
GG do jaś
Dot.: Jak zdobędę certyfikat to jakie mam szanse na pracę w zawodzie stylisty paznokc

Cytat:
Napisane przez marzenka28
Tak - jest w tym wiele racji... tym bardziej że kurs kursowi nie równy( sama sie o tym przekonalam)
chyba nie wziełam pod uwage szkoleń dodatkowych typu zatapianie, żele klorowe itp, itd
i w zasadzie niewiadomo jakie nowości w tej branży na nas czekają za lat pare
A ja z uporem manika będę powtarzał. Róbcie sobie kursy zatapiania paznokci w akrylu- pardon- paprania paznokci akrylem ,ale może by tak wybrać się na zuuupełnie inny kurs -jak dostrzec ukryte potrzeby klientki, jak ją zrozumieć co ona by chciała a nie umie wyrazić, jak jej dogodzić mimo ze jestem marną stylistką - no bo te zapowietrzenia i odklejenia- ale za to jak ta stylistka umie słuchać i rozumieć drugiego człowieka! W zasadzie to jeszcze nie koniec. A co byście szanowne Panie stylistki powiedziały na szkolenie z zakresu psychologii? klientki przychodzą nie tylko po piękne paznokcie, przychodzą by się wyżalić, pogadać o wrednym sąsiedzie Jasiu, czy też zwyczajnie poplotkować. Znałem taką jedną która przez 10 zrobionych paznokci umiała powiedzieć a teraz lewa , a teraz druga. Pazurki zdrobione IDEALNIE. wrażenia z pobytu - brak wrażeń. Przecież stylistka musi to wiedzieć że jedna klientka chce popaplac a inna chce ciszy i ukojenia. Ale się rozpisałem !
jaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując