Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-30, 12:41   #4919
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez patrag Pokaż wiadomość
Uwaga, właśnie za moment spłukuję ciemny popielaty blond Londy (25), kładziony na słodkie cappucino Joanny(na moich to był ryży kolor, najpierw popielato rudy, potem rudo-żółtawy, jasny dość). jak już będę po załączę wizualne efekty przed i po. Ale kładłam 2 farby, bo mam dużo włosów, 2 różne opakowania, ten sam kolor - z tubek wyleciało co innego - porównałam-różne składy, ale co tam, kto nie ryzykuje, ten ni ma. Jedna tubka była perłowo-kremowa(zawartość), druga matowo różowa. Czekajcie cierpliwie!

Zatem:
pierwsze 2 zdjęcia to stary kolor, potem prezentacja londy z 2 różnych tubek, koniec to efekt i o nim dłużej:
1) ciężko się przestawić na taką różnicę - ciemne przy tamtych
2) kolor... hmmm - cuda wyszły- końcówki ciemne, pasmo przy czole ciemne, a cały środek jakby nie ruszony niemal, tylko spopielały
3) w zależności od pomieszczenia odcień różny - w domu generalnie przebija rudość, ale jak pobiegłam do fryza ten kosmos na końcówkach obciąć, to tam w ich świetle, niby naturalnym, nie mogłam się napatrzeć na cudny, jasny popiel, idealny!! choć jakoś w domu tego w lustrze nie widzę.
4) po farbowaniu wypadło mi ze 3 razy więcej włosów niż zwykle, normalnie raz spłukuję i raz zatykam wannę, teraz 1 spłukanie, 3 razy wanna zatkana, włosy suche dość mocno

podsumowując:
największą zagadką jest mega nierównomierne wniknięcie koloru- może to efekt zbyt odżywionych włosów(kładłam na umyte zwykłym szamponem - zawsze tak robię), może przez pomieszanie tych 2 różnych tubek? ale z całą pewnością jak na kładzione na rudy to i tak zadowalająco. Następna będzie allwaves mix "szary dla mężczyzn" / "ciemny popielaty blond". No, chyba, że pójdę już majirel 5.71, choć wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie i mało da. Najpierw je nasycę szarościami ze zwyklaków - taki mam plan.
Mi się wydaje że takie cuda wyszły ponieważ użyłaś za jasnej farby... poza tym tak samo jak VisonAM ja tu nie bardzo widze zimny kolor na przyszłość polecam profesjonalne farby...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora