Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Catrice
Wątek: Catrice
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-21, 16:19   #4720
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Powiem tak, odkąd go kupiłam to używam codziennie i do tej pory żaden inny podkład nie zagościł na mojej buzi Jest delikatnie za ciemny, ale rozjaśniam go dermacolem i jest git. Dzięki temu uzyskuję też większe krycie. Nie żeby PF sam w sobie nie był kryjący, bo uważam że jeśli o to chodzi to nie ma się co czepiać- jest bardziej niż przyzwoicie (dermacol to to nie jest, ale też nie HM od burżuja), ale moja cera jest teraz w koszmarnie tragicznym stanie- nie dość że opryszczki zmasowały swój atak przyozdabiając mi okolice pod nosem i na brodzie to wywaliło mnie okrutnie na czole z racji comiesięcznej burzy hormonów, czytaj: @
No i powiem Wam, że jak na razie to PF ratuje mnie z opresji bo nie wygląda to tak dziadowsko jak mogłoby, ale nie tworzy też efektu maski i co najważniejsze nie podkreśla mi moich skórek, które również postanowiły dołączyć do ogólnej tragedii na buzi i dzielnie wspierać pryszczową rewolucję
Dodatkowo bardzo się cieszę, że nie ciemnieje mi na buźce w ciągu dnia (a tego się bałam) i nadaje skórze ładne wykończenie, w którym jak najbardziej gustuję (możecie się śmiać, ale nawet w zimie lubię mieć glow, a nie płaski mat). Ogólnie polubiłam sie z nim, jest naprawdę bezproblemowy, gęsty i treściwy, ale nie zauważyłam zapchania czy czegoś w tym stylu.
Jedyny minus to ten jego wyczuwalny zapach, bleee... ale już powoli się przyzwyczajam i myślę, że z czasem nie będę zwracać na niego uwagi

Dlatego z tego miejsca chciałam podziękować Kluseczce za udane próby kuszenia mnie i poważnie zastanawiam się nad tym czy czasem nie jego wybrać do mojego ślubnego makijażu (obecnie szukam czegoś na maksa trwałego bo postanowiłam się malować sama- nie wiem czy dobrze robię, ale wyszłam z założenia, że nikt tak dobrze nie znam mojej twarzy jak ja sama)

Co do 413 to jest boski i muszę zrobić buteleczkowy zapas Polecam bo jest naprawdę warty uwagi


A co do nauki nakładania różu to mnie bardzo pomogły filmiki Lisy E. z YT Przyuważyłam jak ona dokładnie robi to na swoich makijażowych tutorialach i rzeczywiście tym sposobem nigdy nie robię sobie plam, a mam zamiłowanie do tych dobrze napigmentowanych proszę przykładowy link http://www.youtube.com/watch?v=YdoL_...7&feature=plcp

Nie ma sprawy Niezmiernie się cieszę iż podkład sprawdził się u Ciebie i oby Twoje zadowolenie z niego nigdy nie minęło
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując