Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-20, 15:42   #1338
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No wlaśnie, ale jeśli się ma trądzikową cerę, podatną na wypryski, którą wszystko praktycznie zapycha, to trzeba bardzo uważać na wszelkie kosmetyki i przede wszystkim nie stosować ich w nadmiarze. To oczywiście jest moja prywatna opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać. A pytałam, bo nie wiem właściwie jaką Ty masz cerę, myślałam, że problematyczną, nie wiem czemu i dziwiło mnie, że przy stosowaniu 2 razy dziennie olejów nie masz kłopotów z wulkanami na twarzy.
Nie napisałam, że stosuje dwa razy dziennie oleje, chociaż faktycznie czasem i tak bywa. Napisałam, że stosuje 2 razy dziennie kremy/oleje, czyli albo krem albo olej, w różnych kombinacjach .
Ja nie radziłam nikomu z tradzikową i skłonną do zapychania cerą używania kosmetyków w nadmiarze nie bardzo więc rozumiem zaznaczony fragment Twojego posta. Myślę, że nie nalezy stosowac kosmetyków w nadmiarze bez względu na to jaką ma się cerę.......
A w odniesieniu do siebie - używanie kremu/oleju rano i wieczorem to jeszcze nie nadmiar dla mnie i dla wielu innych osób to norma potrzebna do utrzymania skóry we właściwym stanie. Zresztą to zależy od stosowanych kosmetyków - właściwie dobrane z całą pewnościa nie są przesadą.
Tak samo jak moim zdaniem pielęgnacja polegająca na stosowaniu kremu 2 razy w tygodniu dla wielu osób przyniosłaby wiecej szkód niz pożytku - to, że jest własciwa dla Twojej skóry nie oznacza, że bedzie dobra dla innych. Tak jak nie dla kazdego własciwym będzie mój sposób dbania o skórę. Każdy musi znaleźć sposób odpowiedni dla siebie .
Kiedys juz mnie pytałas o cerę i wciąż mam mieszaną to, że sobie na nią psiorczę czasem to nie znaczy, że jest problemowa - myslę, że w granicach rozsądku, jedno jej słuzy bardziej, inne mniej.

Zmyłam olej lniany, czekam az mi włosy wyschną
A przy oazji - szampon phenome rebalance jest cudny!!!

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
AAA. ... to... Faktycznie dzisiaj mąż dostał sms-a o tej zniżce, ale ja w Sephorze raczej nie kupuję, wszystko przez net załatwiam, bo czasu nie mam i denerwuje mnie obsługa tam. Dziękuję Ci
prosze
ja też niezbyt czesto ich zaszczycam swoją obecnością ale micel p&r 20% taniej to jednak jest wyzwanie..........dla mojej silnej woli
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora