Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-03, 18:46   #2267
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Co do kremu BBB Pat&Rub jestem raczej na nie. Dla mnie za ciężki i nie kryje. Musiałabym i tak coś na niego nałożyć. A w takiej kombinacji chyba nie ma sensu. Dzisiaj pokryłam znów tylko policzek. Na resztę nie miałam odwagi - tak bardzo jest ttreściwy. Krycie minimalne. W rezultacie zmyłam go, nałozyłam Gaię i EDM jojoba. Może odważę się i nałożę kiedyś ten krem na całą twarz. Dziwny jest, a może zepsuł się w czasie transportu?
weszłam,żeby Cię zapytać czy zrobiłaś drugie podejście
no nic,dobrze,że to tylko próbki były

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a do mnie dotarły dziś próbki edm jojoba-mam po dwa najjaśniejsze odcienie z tonacji neutralnej i ciepłej (cream, vanilla, shell blanc, bare) i moje próbki mają drobinki rozświetlające na pewno, na ręce widać-na buzi sie zobaczy.
Trochę jestem zawiedziona kolorami, bo mimo że jestem jasna, to i tak mi się wydają troszkę nawet za jasne-takie białawo-zimne, jedynie bare wydaje mi się być odcieniem faktycznie ciepłym. No, ale zobaczymy na buzi
I doskonale rozumiem, że margo miała kłopot ze zrobieniem dobrze widocznych słoczy-ja swoje ledwo na łapce widziałam-tak się wtapiają jakoś...
Wzięłam też próbkę bronzera sotf bronzer i ten kolor to jakieś nieporozumienie dla mnie-nie wygląda jak bronzer tylko jak jasny sino-beżowy cień? Ale przynajmniej słoiczek się przyda
Potestujemy-zobaczymy

beets, łądnie sie prezentują twoje kremidła , też jestem ciekawa jak ci przypadną do gustu
Evi kładz jutro minerały na buzię i pisz czym prędzej co o nich myśliszstrasznie jestem ciekawa

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sanna11 Pokaż wiadomość
Moje zamówienie z Pat&Rub też już dzisiaj wysłano, więc w poniedziałek przekonam się co to za cudo ten ich BBB
Już nawet nie szłam dzisiaj do Sephory, żeby pomacać bo po co psuć sobie humor na weekend
eee nie ma co się na zapas przejmować.Póki co to tylko Margo(chyba?) jest z bb niezadowolona.Trzymam kciuki za to aby Ci podpasował
w razie czego może pójść na wymiankę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora