Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza czarnej !:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-20, 20:25   #3
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Metamorfoza czarnej !:D

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Witaj My się znamy już z kilku wątków, ale i tak doradzę.

Zacznę od tego, że masz śliczną twarz - oczy są fantastyczne, podobnie jak usta, naprawdę, chyba się zakochałam Według mnie powinnaś zejść z tej czerni, bo taka farba najczęściej postarza. Młode dziewczyny, które farbują się na czarno, potem tego żałują, bo, po pierwsze, bardzo niszczy to włosy, a po drugie najczęściej stwarza image sztucznej, plastikowej lali. Nie chodzi mi o to, że Ty tak wyglądasz, tylko że ten kolor nie bardzo do Ciebie pasuje. Widziałabym Cię w ciemnym brązie, a końcówki faktycznie mogłabyś przefarbować na jasny brąz. Ombre bardzo mi się podoba, też chyba sobie zrobię na wakacje. O ile będzie jeszcze modne.

Nie cieniuj włosów, błagam, okropnie to wygląda! Zapuść jeszcze kudełki, żeby miały równą długość i będzie naprawdę dobrze. Oczywiście to wszystko tylko sugestie, zrobisz jak uważasz. Powodzenia!
Cieniowac wycieniuje napewno , ze wzgledu na to ze mam tych wlosow duzo i sa grube... Chce dodac im lekkosci. I wiem ze czarny postarza, jednak dobrze sie w nim czuje. Fakt faktem, mam wiecej brazu niz czerni w chwili obecnej. Fryzjerka odradzila mi ombre - ''daj wlosom odpoczac'' i zrobila mi 3 jasne pasemka na koncach
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując