Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-06, 11:26   #4859
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a jakby zmieszać odżywki?
Cały czas próbuję
Ale najlepiej mi wychodzi jak mieszam oleje z odżywkami - jestem w fazie testów łopianowego z różnymi maskami
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ale przecież są śliczne... Tagie gładziutkie.....
Ech
A widzi... a mnie się te moje kostki nie podobają....
No bo przecież nic nie robię tylko leżę i pachnę (i maluję) to są gładziutkie, nie?
Typowe z nas baby: mam kostki, nie chcę kostek, nie mam kostek- chcę kostki. Mam włosy proste, chcę kręcone, mam kręcone chcę proste..
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
piękne są! naprawdę ciekawam w lakierze a palce jakie proste, zazdroszczę...

...
Chyba mam coś podobnego. Albo są fajne w dotyku, albo w wyglądzie. Zawsze czegoś brakuje, już sama nie wiem co z porowatością i co stosować nie mogę rozgryźć tych moich kłaków...
Jak pomaluję to pokażę, ale to się nieprędko zdarzy... chyba żeby mnie coś naszło.

Ja też nie do końca mogę je rozgryźć i najśmieszniejsze jest to, że najlepiej moje kłaki wyglądają dzień po myciu (nie zaraz po myciu, bo wtedy się mocno strączkują - czyli coś im nie tak z pielęgnacją). Następnego dnia od rana są pełne, sypkie, w miarę mięsiste i lekko błyszczą. Ale to tylko pół dnia, bo potem są już za bardzo przetłuszczone u nasady. Agrrr...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora