Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eucerin podrażnienie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-04, 19:10   #1
kamila890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9

Eucerin podrażnienie


Od dobrych 2 lat zmagam się z trądzikiem pospolitym, stosowałam różne kremy, chociaż z różnymi efektami nigdy nie pokazało mi się na twarzy coś takiego. Co? no właśnie. Od jakiegoś czasu stosuję krem nawilżający Eucerinu, niestety chyba będę musiała go odstawić na dobre. Na początku wszystko było okej , krem nawilżał, całkiem fajny, po jakimś czasie zaczęła mnie swędzieć skóra w rejonie zaskórników, zignorowałam, bo często mi się to zdarzało przy np wyrastaniu, albo gojeniu się niektórych zmian. Z czasem zaskórniki zaczęły zamieniać się w zmiany ropne, pomyślałam, że to dzięki działaniu tych środków, zmiany wychodzą po prostu, dodatkowo skóra w tym miejscu zrobiła się mocno czerwona. W końcu wybrałam się do kosmetyczki na oczyszczanie, skóra się trochę uspokoiła, bo też zaczęłam używać innego kremu i środka do mycia twarzy. Chwilowo wróciłam do Eucerinu bo potrzebowałam nawilżacza i problem się powtórzył. Tym razem nie ropne zmiany, ale wróciło zaczerwienienie i bardzo mocne swędzenie (tylko w jednym miejscu, tam gdzie miałam najwięcej zaskórników). O dziwo zaskórników faktycznie zrobiło się mniej (nie wiem czego to zasługa). I teraz moje pytanie, czy możliwe, że mam uczulenie na Eucerin, jeżeli podrażnienie występuje tylko w jednym miejscu i to tam gdzie zazwyczaj smarowałam najmniej? A jeżeli to nie uczulenie to o co chodzi?
kamila890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując