Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-07, 10:00   #675
Brtgida
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 35
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hej dziewczyny
bardzo dziękuję za odpowirdzi (fajnie że jesteście takie szczere i że chcecie dzielić się z innymi soimi doświadczeniami naprawdę super)
Wracając do tematu kremu po zabiegu cosmelan a w zestawie tj Hydro...K mi zaproponowano zabieg za 1500 oczywiście bez Hydr...K i lekarka powiedziała że najlepsza jest wazelina i że ona przeprowadziła już trochę zabiegów i klientki są zadowolone. Kiedyś robiłam Yelow piling w innym gabinecie i też lekarka powiedziała że najlepsza jest wazelina po tym pilingu. Wazelina napewno nawilży ale nie zniweluję pieczenia opuchnięcia a już napewno nie czrwoność.
Gdybym nie była na forum to nawet nie przyszło by mi do głowy że trzeba zastosować coś jeszcze, jednakże Lekarka powiedziała że nie wolno ( w każdym bądż razie nie powinno się) stosować żadnych kremów wybielających itp. słowem chemii. po zabiegu skóra jest podrażniona i można tyko sobie zaszkodzić. Więc otrożnie
Kudłaczku czy tą emulsje co ty stosowalaś mozna kupić w aptece?
Mooly czy Extreme Comfort jest lepsze niż Xérialine jeżeli jesteś już w stanie wydać opinie?
Pannazmokagłowa Czy Avene ampułki można kupić w polskiej aptece i czy może pytać o Avene na popażenia lub podrażniena?
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Brtgida jest offline Zgłoś do moderatora