Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik o podkład
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-24, 20:33   #8
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Trądzik o podkład

Nie wiem jaki efekt chcez uzyskac....?/ Stawiasz na krycie tradziku, czy stawiasz na naturalny efekt..?? ja bym wybrała na Twoim miejscu Revlon Mattifying

Sądzę, że osoby z trądzikiem niekorzystnie wyglądają w kryjących podkładach, tworzy sie na twarzy maska...skórki wokoł pryszcza są podkreślone i efekt-pudernica;/...a w dodoatku te kryjace podkłądy mogąich zapychać. No i jest lato więc wiadomo podkłąd musi być lekki, nie może spływać

ten Revlonu Mattifying-pewnie wiesz, ze matuje świetnie (bo z tego słynie ten podkłąd) ma on bardzo płynną konsystencje, błyskawicznie sie wchłania w twarz tak jak krem...więc nie daje efektu "czegos na twarzy" nie podkreśla raczej suchych skórek..a to, że wogóle nie kryje według mnie jest nie prawdą-kryje wystarczająco. Sadze ze uzyskasz po nim swierzy, naturalny efekt a i gama kolorów spora;]

Lansing perfomance teraz na lato Ci nie polecam (jesieną możesz go kupic, lepiej kryje od mattyfying, gorzej sie rozprowadza, lepiej "pachnie", może dać efekt maski, trzeba uwazniej dobrac jego kolor bo nie stapia sie ze skora, matt gorszy)-zreszta według mnie może on pogarszać stan twojej skóry...

Oczywiscie pozostaja ci jeszcze mineralne kosmetyki..ale myśle ze ten z Revlonu krzywdy Ci na twarzy nie zrobi...
jak Ci sie nie podoba to napisz pomysle nad jakims innym dla ciebie jak dokładnie sprecyzerujesz swoje potrzeby
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując