Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-20, 18:42   #806
Janina Skaluba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez catherinne24 Pokaż wiadomość
Niestety, ale po długim namyśle dochodze do wniosku, że to chyba najlepsze wyjście dla mnie. Mam bardzo rzadkie brwi, zaczęłąm je skubać jak byłam jeszcze bardzo młodziutka, i niestety, ale widocznie uszkodziłam sobie cebulki włosowe, bo mi nie odrastają. Codzienne malowanie kresek jeszcze nie jest takie wkurzające jak fakt, że znowu wakacje, znowu plażą, a ja się nie ruszę bez makijażu!Paranoja wiem, ale niestety moje brwi są bardzo cieniutkie i bez namalowania ich wyglądam strasznie Chcałabym je "zagęśić" i troche zmnienić kształt, ale obawiam się trochę, jak to będzie wyglądało.
Przeglądałam forum, żeby nie zadawać po raz setny tego samego pytania, ale to co znalazłam zostało napisane w 2002r. myślę, że od tego czasu dużo więcej osób zrobiło sobie ten makijaż.
W związku z tym mam pytanko, czy któraś z Was ma taki makijaż i czy jesteście z niego zadowolone?Jak wygląda sam zabieg-tzn.ile trwa, ile czasu trzeba czekać aż się wszystko wygoi i oczywiście wszystkie skutki uboczne.
Mam nadzieje, że znajdą sie osóbki, które mi pomogą Będę baaaaaaardzo wdzieczna
Jeśli chcesz zrobić makijaż permanentny to tylko u profesjonalnej kosmetyczki,ja mam ten makijaż ,pierwszy miałam zrobiony idealnie,rok temu chciałam odnowić po 5 latach i zrobiłam u innej kosmetyczki oczywiście z dyplomem i o zgrozo mam zrobiony okropnie jedna brew wyżej,druga niżej,płakać mi się chce ona nie chce mi poprawić bo powiedziała,że się nie da.Nie mam żadnego dowodu na to że mi go robiła,próbuję jakoś zamalować ale się nie da,nie wiem już co zrobić i gdzie poszukać pomocy.Więc pamiętaj zrób tylko u dobrej sprawdzonej kosmetyczki.Pozdrawiam
Janina Skaluba jest offline Zgłoś do moderatora