Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 22:55   #1700
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hexx u mnie przesuszanie i miejscowe luszczenie, to wlasnie tez sprawa atopii, najgorzej z szyja, nie radze sobie, nic poza kremem sterydowym nie dziala, a tego nie mozna stosowac dlugo i ooo... dreptam w kolko. Zadne Cicalfate, Cicaplast i inne wynalazki nie dzialaja. Na twarz mieszam krem z hialuronem i jako tako jest.

Si, biustnik mam wreszcie dobrany odpowiednio, tez sie pol zycia uganialam za miska AA (znaczy - szukaj cycka z latarka) az dobilam do C

Potrenuje z tymi moimi original glo, chyba musze dac odpoczac cerze od formuly intensive, zwlaszcza, ze mnie troche zapycha ale kurka, trudno zrezygnowac z tego efektu PS
Vril u mnie pojawil sie problem z policzkami,ktore w sumie i tak wiecznie byly zbyt suche oraz przy nasadzie wlosow szczegolnie czolo-masakra byla i przypadkowo wpadl mi w rece krem SVR Hydratante -naprawde niezle sobie poradzil sproboj,moze pomoze-czego Ci zycze Teraz kiedy juz jest duzo lepiej to mieszam go tylko z zelem HA i jest OK.Uzywam go jedynie na noc bo nie ma mowy zeby na niego nalozyc makijaz

Na dzien ratuje mnie filtr Roc'a ktory traktuje jako krem pielegnacyjny bo ciezko jest mi dobrac cos,co dobrze sie spisze pod mineralami.Bylam oczarowana Bioderma Hydrabio Riche ale widze ze w okresie kaloryferowym stala sie zbyt slaba seria Avene nie bardzo;super jest Clarins Multi Active dla suchej skory ale cena bandycka takze dodatkowo ratuje sie Active C XL i zelem HA.

Hahaha z biustnikami to ogolnie bywa problem i wierz mi,ze kiedy nosi sie miseczke JJ/K to zycie tez nie jest proste....ale gratuluje odpowiedniego dobrania,bo wiem jak potrafi poprawic nastroj

Pokombinuj z Original Glo bo moim zdaniem warto dac jej szanse chociaz wiem,ze od dobrego wygladu szybko mozna sie uzaleznic
Czekam jeszcze na miarodaje testy Semi Matte i Matte,ciekawa jestem czy bede zadowolona
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora