Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Klub PP - Pijaczek Pokrzywy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-12, 14:29   #643
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Klub PP - Pijaczek Pokrzywy

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Ale niech właścicielki wrażliwych głów uważają na ten alkohol w składzie- może podrażnić.
może podrażnić, czasami lepiej zachować ostrożność

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
jesli efekty sa wspaniale dla cery to zaryzykuje. w przyszlym tygodniu bede pila tez bratka.
Mam nadzieje ze bratek i pokrzywa sie nie 'pogryzą'? mozna laczyc?
mówiąc szczerze, pijąc samą pokrzywę też możesz mieć ładną buźkę; ja od paru miesięcy biorę skrzyp w tabletkach, a od dwóch tygodni piję pokrzywę i, biorąc pod uwagę moje dotychczasowe problemy z cerą, częste wizyty u dermatologa i brak efektów, teraz mam fantastyczną cerę, zero problemów, nawet przed okresem - wreszcie nie muszę męczyć twarzy fluidami

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Nie koniecznie, raczej wręcz przeciwnie. Z powodu większego wysuszania, skóra wydziela jeszcze więcej sebum.
Raz na czas nie zaszkodzi (chyba, że skóra jest bardzo wrażliwa), ale regularne stosowanie odradzam przy włosach przetłuszczających.
masz rację, moja pomyłka, chociaż stosowany z umiarem nie działa żle na włosy. stosuję wcierki z wody pokrzywowej, serum joanny z rzepą wieczorami, a rano budzę się i włosy mam właściwie takie, że gdyby nie to, że każdy w inną stronę, to mogłabym w nich iść do pracy, bo nie są przetłuszczone
wiem, że nie lubisz wcierek z dodatkiem alkoholu
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora