Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - rozwód
Wątek: rozwód
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 15:25   #16
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rozwód

No tak odrazu nawet nie bedzie sensu go pozywac o alimenty, ale jak za np 2 lata jej ebdzie sie wiodlo gorzej, a jemu lepiej to ona moze go pozwac o alimenty, albo? To chyba nie jest tak ze tylko zaraz po rozwodze mozna, ale i po ilus tam latach jak nam sie noga powinie, albo?

Lucretia, ja nie mam znajomych ktorzy rozwodzili sie z adwokatem, albo chodz jedna strona, ale kazdy tzn przewaznie jedna strona poszla wczesniej na porede adwokacka, tak zeby widziec na czym stoi. Strona ta nie miala pojecia jak wyglada pozew o rozwod i tu tez adwokat pomogl napisac. Przewaznie skonczylo sie na jednym posiedzeniu u adwokata , ktomu ta osoba przedstawila sprawe i on powiedzial co i jak. Zawsze pani byla uspokojona i wiedziala co ja moze czekac. Poza tym sam rozwod odbywal sie bez adwokata.
Mysle ze ty tez mozesz sie poradzic isc i pokazac listy, powiedziec o tym psychicznym znecaniu o tym ze maz ani razu nawet nie pracowal i wogole nie probowal cos znalesc, o tym ze twoja siostra moze byc swiadkiem i jakie masz szanse zeby przeprowadzajac rozwod zrobic tak zeby to on uznany byl za winnego. Adwokat bedzie wiedzial czy sie oplacac bedzie ta szarpanina czy jednak lepiej bez orzekania o winie.
mysle ze obojetnie na jakie rozwiazanie sie zdecydujesz i tak bedzie szarpanina, bo twoj maz zdaje siebie sprawe ze traci bankomat, ktorym dla niego jestes i jesli go rodzice nie przyjma pod skrzydelka, bedzie musil ruszyc dupsko i sam sobie zapewnic byt. No powiedz sama kto by tak chcial? Z wygodnego zycia trafic pod rynne?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując